Володимир ГОНЧАРЕНКО
БАНДОКРАТИ АБО КУЛЯВЛОБІВЦІ
Скільки гвалту і крику
розвели наші політикани навколи євроінтеграції. А вона і виїденого яйця не
варта. Бо кому вона потрібна. 99 відсотків громадян України – це жебраки, які
не те, що в Європу, вони до рідного батька на село не можуть поїхати, бо намає
за що. Та й немає чим. Бо до багатьох сіл добратися немає чим. Автобусне
сполучення ледве тліє. Наприклад, якщо до Лебедина Шполянського району що на
Черкащині при радянській владі ходило два автобуси через кожну годину, то зараз
відмінили взагалі і люди доїжджають Журавським, який іде через Лебедин один раз
на добу.
А якщо ще на повну силу
запрацюють тарифи, то вже й голодомором запахне. А там і геноцид проти власного
народу розпочнеться. Хоч і зараз багатьом доводиться сухарі гризти, якщо вони
ще є.
Майдан, увійде в нашу історію
як кривавий майдан, а революція гідності уже в людей асоціюється з революцією
Підлості або ще краще з революцію Бідності, революцією Негідності. Як тільки не
називають цю європоамериканську аферу.
Відкрийте Інтернет на
кровожадібному афоризмі Яценюка „Якщо куля в лоб, то куля в лоб” і ви побачите
це людиноненависне обличчя Яценюка, який будь-якою ціною прагне влади,
спекулюючи і батьками, і дітьми. І він це доказав на практиці, коли доп’явся до
прем’єрського крісла. За олдин рік увійшов у кагорту мільярдерів і радісно відсвяткував
свій перший мільярд. Просто геніальні „революціонери”. В той час як Ленін
віддав батьківські помістя робітникам і селянам. Воістину разюча різниця.
